Görmeden Sevmek Onur Akay'ın Yeni Kitabı Çıktı

Görmeden Sevmek Onur Akay’ın Yeni Kitabı Çıktı

Değerli dostum, çocukluk yıllarımızın beraber geçtiği ve bir çok anılar paylaştığım sevgili dostum Onur AKAY‘ın ” Görmeden Sevmek ” isimli kitabı Billur Yayınlarından siz değerli okuyucular ile buluşmaya hazır.

Görmeden Sevmek ” Onur Akay’ın Yeni Kitabı Çıktı başlıklı yazımızda bu kitaptan sizlere bahsetmek istiyorum.


GÖRMEDEN SEVMEK

Onur Akay - Görmeden Sevmek Kapak
Görmeden Sevmek, onur akay, onur akay kitabı çıktı, görmeden sevmek, onur akay görmeden sevmek

Onur Akay, otuz yıldır yazdığı ve TRT repertuvarında yer alan şiirlerini, bestelerinin notalarını, fotoğraflı anılarını ve efsane isimlerle yaptığı özel röportajlarını, “Görmeden Sevmek” isimli şiir, beste, anı ve röportaj kitabında topladı. Yazar bu kitabında, Sanat Güneşi Zeki Müren’in özel hayatından sırlarına, bestelerinden ölümüne kadar birçok yanlış bilinen ve bilinmeyen detayı, efsane isimlerle yaptığı ve hiçbir yerde yayımlanmayan özel röportajları ile gün yüzüne çıkardı. Kitapta yer alan Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Gönül Yazar, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Behiye Aksoy, Safiye Ayla ve Münir Nurettin Selçuk gibi çok sayıda efsane sanatçı ile ilgili bilinmeyen sırlar, okuyucuyu şoke edecek.

  • Ajda Pekkan’la ilgili büyük sır ne?
  • Zeki Müren intihar mı etti?
  • Sanat Güneşi’nin gerçek yaşı ve bilinmeyenleri!
  • Orhan Gencebay’ın hayatını değiştiren olay!
  • Diva Bülent Ersoy’un tazminat davası açtığı fotoğrafların asıl kaynağı!
  • Müzeyyen Senar’ın bilinmeyenleri!
  • Devran Çağlar Eşref Kolçak’ın oğlu mu?

Ses ve görüntünün her geçen gün daha da önem kazandığı içinde yaşadığımız bu dijital çağda, kitapta yer alan şiirler, şarkılar, anılar ve sesli ve görüntülü olarak da yayınlandı. Onur Akay’ın şiirleri, besteleri, efsane isimlerle anıları ve röportajları, dijital ortama aktarılarak video QR kodu ile istifadeye sunuldu.

Onur Akay, her satırında sizlere nostaljinin dokusunu hissettirmeye çalıştığı “Görmeden Sevmek” isimli bu kitabında, sizleri musikinin en güzel yılları ile buluştururken, Müzeyyen Senar’dan Zeki Müren’e, Behiye Aksoy’dan Bülent Ersoy’a kadar efsane sanatçılarla, Semahat Özdenses’ten Suat Sayın’a, Yıldırım Gürses’ten Avni Anıl’a, Necdet Tokatlıoğlu’ndan Zekai Tunca’ya ve Turhan Taşan’a kadar ölümsüz bestekârlarla ve Halil Soyuer’den Cemal Safi’ye, Turgut Yarkent’ten Mustafa Sevilen’e kadar ölümsüz güfte şairleriyle geçen yıllarını, onlarla olan ilgi çekici anılarıyla, sohbetleriyle ve yaptığı çok özel röportajlarıyla süsleyerek, sizleri Türk müziğinin altın dönemine doğru bir yolculuğa çıkarmayı ve bir döneme ölümsüz eserleri ile damgasını vurmuş bu büyük sanatçıların bilinmedik yönlerine de ışık tutmayı hedefliyor.

GÖRMEDEN SEVMEK – ONUR AKAY

Görmeden Sevmek Onur Akay'ın Yeni Kitabı Çıktı
Görmeden Sevmek Onur Akay’ın Yeni Kitabı Çıktı. onur akay, onur akay kitabı çıktı, görmeden sevmek, onur akay görmeden sevmek

ONUR AKAY’ın Yeni Kitabı GÖRMEDEN SEVMEK Çıktı.

Billur Yayınları’ndan piyasaya çıkan kitabın kapak tasarımını gazeteci ve yazar Yusuf Karahal üstlendi. Onur Akay, “Görmeden Sevmek” isimli kitabında, Sanat Güneşi Zeki Müren’in özel hayatından sırlarına, bestelerinden ölümüne kadar birçok yanlış bilinen ve bilinmeyen detayı, efsane isimlerle yaptığı ve hiçbir yerde yayımlanmayan özel röportajları ile gün yüzüne çıkardı. Kitapta yer alan Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Gönül Yazar, Zeki Müren, Müzeyyen Senar, Behiye Aksoy, Safiye Ayla ve Münir Nurettin Selçuk gibi çok sayıda efsane sanatçı ile ilgili bilinmeyen sırlar, okuyucuyu şoke edecek.


İsmine Özel Onur Akay İmzalı Görmeden Sevmek Kitabı Satın Al

İsmine Özel Onur Akay İmzalı Görmek Sevmek Kitabı Satın Al
Görmeden Sevmek Onur Akay’ın Yeni Kitabı Çıktı, onur akay, onur akay kitabı çıktı, görmeden sevmek, onur akay görmeden sevmek, Görmeden Sevmek Onur Akay’ın Yeni Kitabı Çıktı

2 yorum

  1. Kesinlikle tavsiye ederim. Harika bir kitap. Dijital çağa ayak uyduran hareketli multimedya bir görsel şöleni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir